Jak zmierzyć rozmiar

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka i obrączki?


Jak zmierzysz rozmiar? Do dyspozycji mają Państwo tabelę rozmiarów z podanymi średnicami oraz obwodem pierścionków. Oczywiście najlepiej jest skorzystaj z miarki jubilerskiej, dzięki której precyzyjnie można określić poprawny rozmiar.

Pierścionek w prezencie

W sytuacji, kiedy pierścionek jest niespodzianką i jest potrzeba w tajemnicy zmierz rozmiar (średnicę wewnętrzną w milimetrach) który obecnie nosi wybranka serca. Możesz przymierzyć go na swój palec, zapamiętać jak leży a następnie dopasować miarkę jubilerską w dowolnym salonie. Jeśli nie mamy możliwości przymierzenia pierścionka, możliwe jest zamówienie pierścionka w  rozmiarze mierzony „na oko” – a po wręczeniu biżuterii, ponownie skorygować rozmiar na właściwy. Usługa korekty rozmiaru jest w naszym salonie bezpłatna przez okres 30 dni od daty odbioru.

Uniwersalna miarka

Kolejną możliwością ściągnięcia prawidłowego rozmiaru jest zamówienie uniwersalnej miarki  – kliknij tutaj – z bezpłatną przesyłką. Dodatkowo po zarejestrowaniu się do Newslettera (na stronie głównej) otrzymasz ją zupełnie za darmo.