Rozmiary

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka i obrączki?


Jak zmierzyć rozmiar? Do dyspozycji mają Państwo tabelę rozmiarów z podanymi średnicami oraz obwodami pierścionków. Najlepiej  skorzystać z miarki jubilerskiej, dzięki której precyzyjnie można określić poprawny rozmiar.

Pierścionek w prezencie

W sytuacji, kiedy pierścionek ma być niespodzianką, najlepiej w tajemnicy zmierzyć rozmiar (średnicę wewnętrzną w milimetrach) pierścionka, który obecnie nosi wybranka serca. Można również przymierzyć go na swoim palcu i zapamiętać jak leży a następnie przymierzyć miarki jubilerskie i znaleźć tą, która pasuje do pierścionka. Jeśli nie mamy możliwości przymierzenia pierścionka, można zamówić dowolny rozmiar (mierzony „na oko”) – a po wręczeniu skorygować rozmiar na właściwy. Usługa korekty rozmiaru pierścionka jest w naszym salonie bezpłatna przez okres 30 dni od daty odbioru.

Zapraszamy również  do zamówienia uniwersalnej miarki  – kliknij tutaj. – Przesyłka jest bezpłatna. Koszt miarki odliczany jest od ewentualnego  zamówienia w naszym salonie. Kod do odliczenia przesyłany jest wraz z miarką.