Co nas wyróżnia

1. Zmiana rozmiaru

Zmiana rozmiaru jest możliwa dla każdego wzoru pierścionka czy obrączek. W przypadku pierścionka, zmiana jest bezpłatna przez miesiąc licząc od daty odbioru, później w dowolnym terminie 25 zł. Przy obrączkach w trakcie realizacji zamówienia jest bezpłatna przymiarka, która pozwala potwierdzić rozmiar. Po odbiorze obrączek zmiana rozmiaru też jest możliwa za dodatkową opłatą. Przy prostych wzorach obrączek (jednokolorowych, bez kamieni koszt wynosi 50 zł za sztukę. Przy dwukolorowych wzorach, z kamieniami koszt wynosi od 150 zł do 300 zł za sztukę.

2. Bezpłatna przymiarka obrączek

Po upływie 2 tygodni od złożenia zamówienia, jest możliwość skorzystania z przymiarki obrączek, w celu dobrania idealnego rozmiaru. Przygotowane obrączki są w stanie surowym, czyli bez oprawionych kamieni oraz wykończonej powierzchni zewnętrznej.

3. Szczegółowe dopasowanie rozmiaru

Posługujemy się średnicą wewnętrzną, przez co dopasowanie rozmiaru jest precyzyjne.
Przy użyciu miarek jubilerskich oraz modeli pierścionków jesteśmy w stanie dobrać rozmiar co do 0.1 mm.

4. Dopasowanie wzoru obrączek pod wzór pierścionka

Polega na dobraniu podobnego kształtu oraz wysokości obrączki i pierścionka. Taki zabieg powoduje, że biżuteria nie rysuje się oraz nie ma znaczących przerw między pierścionkiem a obrączką.

5. Zamawianie obrączek online z możliwością przymiarki w domu

Oferujemy wygodny oraz bezpieczny sposób zakupu obrączek przez internet. Zamawiając obrączki i wpłacając całość kwoty mają Państwo możliwość przymierzenia ich na miejscu w swoim domu. Proponujemy w cenie dwie przymiarki. Obrączki dostarczone do Państwa kurierem nie są wykończone jednak przygotowane do pomiaru rozmiaru. Dodatkowo wraz obrączkami dostarczony jest zestaw miarek do porównania rozmiarów. Podczas przymiarki dostępny jest konsultant który na żywo doradzi odpowiedni rozmiar.

6. Dożywotnia opieka nad biżuterią

Opieka nad biżuterią polega na rodowaniu ( pokrywaniem rodem białego złota), czyszczeniu kamieni ultradźwiękami oraz odświeżaniu metalu szlachetnego poprzez ponowne matowienie lub polerowanie.

7. Decydujesz o jakości diamentów

Wybierając diament, nasi konsultanci przedstawiają propozycję jakości diamentów czyli szczegółowe dobranie czystości ( VVS1, VVS2, VS1, VS2, Si1, Si2, P1 ), barwy diamentów ( D,E, F, G,H,I,J) oraz rodzaj szlifu ( okrągły brylantowy, princessa, bagietka, owalny, serce, szmaragdowy).

8. Decydujesz o rodzaju kamienia kolorowego

Wybierając wzór pierścionka mają Państwo możliwość doboru dowolnego kamienia kolorowego: rubinu, szafiru, szafiru cejlońskiego, szmaragdu, topazu, tanzanitu, ametystu, aleksandrytu, granatu, spinelu.

9. Decydujesz o rodzaju kruszca

Wybierając wzór biżuterii decydują Państwo o rodzaju kruszca: złoto (próba 585, 750), platyna 950, pallad 850.

10. Decydujesz o kolorze złota

Wybierają Państwo kolor złota, który może być jednolity ( biały, żółty, różowy) lub łączony biało-żółty, biało- różowy.

11. Zwrot lub wymiana

Zwrotu lub wymiany biżuterii mogą Państwo dokonać do 30 dni od daty na paragonie. Projekty na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

12. Bezpłatna wysyłka kurierem

Na terenie Polski wysyłka kurierem DHL jest bezpłatna.