1. Zmiana rozmiaru

Zmiana rozmiaru jest możliwa dla każdego wzoru pierścionka czy obrączek. W przypadku pierścionka, zmiana jest bezpłatna przez miesiąc licząc od daty odbioru, później w dowolnym terminie 75 zł dla pierścionków z białego, żółtego, różowego złota oraz złota palladowego, palladu czy platyny. W przypadku pierścionków pokrytych czarnym rodem – zmiana rozmiaru to koszt 100 zł. Przy obrączkach w trakcie realizacji zamówienia jest bezpłatna przymiarka, która pozwala potwierdzić rozmiar. Po odbiorze obrączek zmiana rozmiaru też jest możliwa za dodatkową opłatą. Przy prostych wzorach obrączek (jednokolorowych, bez kamieni koszt wynosi 50 zł za sztukę. Przy dwukolorowych wzorach, z kamieniami koszt wynosi 300 zł za sztukę. W przypadku platyny, palladu, złota palladowego zmiana rozmiaru jednej obrączki wyniesie 500 zł.

2. Bezpłatna przymiarka obrączek

Po upływie 2 tygodni od złożenia zamówienia, jest możliwość skorzystania z przymiarki obrączek, w celu dobrania idealnego rozmiaru. Przygotowane obrączki są w stanie surowym, czyli bez oprawionych kamieni oraz wykończonej powierzchni zewnętrznej.

3. Szczegółowe dopasowanie rozmiaru

Posługujemy się średnicą wewnętrzną, przez co dopasowanie rozmiaru jest precyzyjne. Przy użyciu miarek jubilerskich oraz modeli pierścionków jesteśmy w stanie dobrać rozmiar co do 0.1 mm.

7. Decydujesz o rodzaju kamienia kolorowego

Wybierając wzór pierścionka mają Państwo możliwość doboru dowolnego kamienia kolorowego: rubinu, szafiru, szafiru cejlońskiego, szmaragdu, topazu, tanzanitu, ametystu, aleksandrytu, granatu, spinelu.

8. Decydujesz o rodzaju kruszca

Wybierając wzór biżuterii decydują Państwo o rodzaju kruszca: złoto (próba 585, 750), platyna 950, pallad 850.

9. Decydujesz o kolorze złota

Wybierają Państwo kolor złota, który może być jednolity ( biały, żółty, różowy) lub łączony biało-żółty, biało- różowy.

10. Zwrot lub wymiana

Zwrotu lub wymiany biżuterii mogą Państwo dokonać do 30 dni od daty na paragonie. Projekty na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

4. Dopasowanie wzoru obrączek pod wzór pierścionka

Polega na dobraniu podobnego kształtu oraz wysokości obrączki i pierścionka. Taki zabieg powoduje, że biżuteria nie rysuje się oraz nie ma znaczących przerw między pierścionkiem a obrączką.

5. Dożywotnia opieka nad biżuterią

Opieka nad biżuterią polega na rodowaniu (pokrywaniem rodem białego złota), czyszczeniu kamieni ultradźwiękami oraz odświeżaniu metalu szlachetnego poprzez ponowne matowienie lub polerowanie. W przypadku czarnego złota, mechaniczne ścieranie czarnego rodu nie jest objęte gwarancją, jednak proponujemy dwukrotne bezpłatne pokrycie wyrobu czarnym rodem w przeciągu 24 miesięcy. Po tym okresie koszt odświeżenia pierścionków z czarnego złota to koszt 100 Pln. Pozostałe wyroby są dożywotnio odświeżane gratis.

6. Decydujesz o jakości diamentów

Wybierając diament, nasi konsultanci przedstawiają propozycję jakości diamentów czyli szczegółowe dobranie czystości ( VVS1, VVS2, VS1, VS2, Si1, Si2, P1 ), barwy diamentów ( D,E, F, G,H,I,J) oraz rodzaj szlifu (okrągły brylantowy, princessa, bagietka, owalny, serce, szmaragdowy).

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Navigation
Categories