Obrączki ślubne Platyna

Ślub jest dla wielu osób wyjątkowym dniem w skali całego życia. Przypieczętowany zostaje wtedy związek małżeński dwóch kochających się osób. Jednak Państwu Młodym oprócz niezapomnianych wspomnień i zmiany stanu cywilnego, do końca ich dni towarzyszą także obrączki. Jest to nieodzowny atrybut wiernej miłości. W swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór z zakresu obrączek ślubnych z platyny. Każda para jest w stanie znaleźć odpowiedni model dla siebie.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Obrączki ślubne platyna – sklep

Wszelkie projekty naszych obrączek ślubnych z platyny są połączeniem klasyki z nowoczesnością. Staramy się, aby każdy wychodzący spod naszych rąk produkt był opracowany w sposób wyjątkowy, a także łączył w sobie klasę minionych lat z potrzebami, jakie warunkuje współczesność. Komplety obrączek mogą być takie same dla obojga przyszłych małżonków. Istnieje jednak sporo możliwości, które zakładają bardziej ozdobną i drobniejszą obrączkę dla kobiety, a także klasyczną i prostą dla mężczyzny. Mimo tych rozbieżności są to połączenie niezwykle harmonijne. Zestawy te znakomicie ze sobą współgrają, oddając zróżnicowanie partnerów, którzy dopełniają się w piękną całość.

Dlaczego właśnie platyna?

Platyna to wyjątkowo rzadki metal. Nic dziwnego, że pary decydują się na przypieczętowanie związku właśnie tym kruszcem. Doskonale oddaje on wyjątkowość ich prawdziwej miłości, która zdarza się równie rzadko. Wysokość czystej platyny dochodzi w biżuterii nawet do wartości 95%. Tyle właśnie platyny zawierają w sobie obrączki przez nas oferowane. Są one próbą 950. Ten metal doskonale sprawdzi się także dla alergików, ze względu na to, że nie uczula. Wysoka czystość zawartej w pierścionkach platyny sprawia, że jest to rozwiązanie hipoalergiczne. Ten metal szlachetny charakteryzuje się wyjątkową giętkością na etapie obróbki specjalistycznymi środkami. Powoduje to, że można za jej sprawą stworzyć wyjątkowe projekty, które nie byłyby możliwe do wykonania za sprawą innego surowca.

Obrączki ślubne z platyny – mnogość modeli zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

Ze względu na właściwości platyny mamy możliwość tworzenia zupełnie nowych i innowacyjnych projektów tej ślubnej biżuterii. Sprawia to, że każda para jest w stanie znaleźć w naszej ofercie komplet dla siebie idealny. Te ekskluzywne produkty mogą towarzyszyć Państwu, przez całe życie, przypominając o tym wspaniałym dniu. Obrączki dostępne są w różnych szerokościach, a także rozmiarach, odpowiednich zarówno dla potrzeb kobiety, jak i mężczyzny.

Obrączki ślubne z platyny – ceny

Dostępne w ofercie naszego sklepu obrączki ślubne z platyny to produkty ekskluzywne. Ciekawy design łączący klasykę z nowoczesnością spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zostały one stworzone z myślą o osobach o wysublimowanym guście, które doceniają klasykę, jednak szukają rozwiązań dopasowanych do ich nowoczesnego trybu życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą obrączek ślubnych z platyny, pełną zarówno minimalistycznych, jak i zdobionych kamieniami szlachetnymi produktów.

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Close
Categories