Obrączki ślubne żółte złoto

Ślub to szczególnie ważne wydarzenie – nie bez powodu określane jest przez wielu jako najważniejsze w życiu. Zawarcie związku małżeńskiego oczywiście ma miejsce na ceremonii w kościele lub urzędzie, wymaga też podpisania właściwych dokumentów. Jednak symbolicznym momentem początku małżeństwa jest wzajemne nałożenie obrączek. Zgodnie z tradycją najczęściej wykorzystuje się modele wykonane z żółtego złota. Można je znaleźć w naszym sklepie – zapraszamy do skorzystania z oferty.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Obrączki ślubne żółte złoto – sklep internetowy

Obrączki stanowią tradycyjny symbol związku małżeńskiego, dlatego są nieodłącznym elementem każdego ślubu, niezależnie od tego, czy chodzi o ceremonię sakralną czy też odbywającą się w urzędzie. Co prawda, można się obecnie spotkać z wieloma wariacjami, na przykład obrączkami czarnymi, srebrnymi czy mieszankami różnych kolorów, jednak to właśnie żółte złoto jest najbardziej klasyczne i uniwersalne. Cechuje je także elegancja oraz ponadczasowość.

Obrączki ślubne żółte złoto – jakie wybrać?

Szukając obrączek na swój ślub, można znaleźć masę różnorodnych modeli, które posiadają odmienne wzornictwo czy rozmiar. Najprostszym wyborem są klasyczne, minimalistyczne i proste egzemplarze bez dodatkowych zdobień – ich powierzchnia jest wypolerowana oraz gładka. Mogą mieć zaokrąglone bądź bardziej kanciaste krawędzie, co stanowi dodatkowe urozmaicenie. Jednak w dzisiejszych czasach można znaleźć wiele innych modeli, które wyróżniają się nietuzinkowym, nieraz wytwornym i bogatym zdobieniem, a także oryginalnością.

Klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota nie posiadają dodatków i są dokładnie wypolerowane. Jednak w naszym sklepie można znaleźć wiele ciekawych modeli, które posiadają dodatkowe elementy. Może to być na przykład wypukły ornament czy zdobienie wykonane z takich kamieni szlachetnych, jak brylanty bądź szmaragdy. Nieraz dodaje to dodatkowej głębi i urozmaica kolorystykę całej kompozycji. Dysponujemy bogato zdobionymi modelami, których wzornictwo zadowoli najbardziej wymagających klientów. W asortymencie naszego sklepu znajdują się także nowoczesne obrączki ślubne wpisujące się w obecne modowe trendy.

Sklep z biżuterią wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy obrączki ślubne z żółtego złota, jednak w przedstawianych kompletach można doszukać się ciekawych połączeń np. z czarnym rodzajem tego kruszcu. Wszystkie wyroby jubilerskie znajdujące się w naszej ofercie wykonano ze złota wysokiej próby, najczęściej 585. Oznacza to, że produkt zawiera 58,5% czystego kruszcu i stanowi doskonałe połączenie trwałości z ekskluzywnością, ponieważ metal ten pozbawiony dodatku innych pierwiastków jest stosunkowo miękki i podatny na uszkodzenia lub odkształcenia. Takie obrączki niestety mogłyby szybko się zniszczyć, a przecież zgodnie z założeniem są to elementy biżuteryjne na całe życie. Zapewniamy również bezpłatne wykonanie grawera na obrączkach techniką mechaniczną lub laserową. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Close
Categories