Obrączki ślubne nietypowe

Dla jednych moment zaślubin to czas przywołania tradycji i związanych z nią artefaktów, dla innych okazja do przełamania stereotypów i określenia jej zupełnie na nowo, zgodnie z własnymi przekonaniami. Coraz częściej dotyczy to dodatków ślubnych, takich jak obrączki. Klasyki z żółtego złota o bardzo prostej formie są zastępowane przez zdecydowanie bardziej finezyjne i dopracowane modele, przypominające artystyczne dzieła niż biżuterię symboliczną lub tylko czysto użytkową.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nietypowe obrączki ślubne, czyli wszystko, co chciałbyś nosić na palcu

Obrączka ślubna jest symbolem zawartego związku małżeńskiego, przypomnieniem o tym wydarzeniu i pamiątką, a także dodatkiem, który każdego dnia zdobi dłonie. Ze względu na rolę, jaką pełnią obrączki oraz ich codzienne użytkowanie, dużym zainteresowaniem cieszą się zupełnie nietypowe obrączki ślubne, wychodzące daleko poza utarte ścieżki konwenansów.

We wszystkich modelach ślubnych obrączek nietypowych staraliśmy się połączyć ponadczasową, uniwersalną elegancję obrączek klasycznych oraz fantazję i odmienność form obrączek nowoczesnych, stawiając na naszą kreatywność i urodę materiałów, jakie mamy do dyspozycji. Z takiej kombinacji powstały jedne z najciekawszych propozycji na rynku. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy nie tylko żółte złoto – postanowiliśmy zespolić je z innymi odmianami – różowym, białym i czarnym, a także z najcenniejszymi i najrzadziej występującymi okazami kamieni szlachetnych – z diamentami i czarnymi brylantami. Nasze wieloletnie doświadczenie i zapał pozwoliły nam stworzyć z nich formy niespotykane, niepospolite i zupełnie odmienne od wszystkiego, co do tej pory widziałeś w odniesieniu do typowej biżuterii ślubnej.

Czym wyróżniają się obrączki nietypowe i komu przypadną do gustu?

Nietypowe obrączki ślubne są przede wszystkim bardzo interesujące pod względem artystycznym. Nie są też zawsze identyczne dla kobiety i mężczyzny, ale jednocześnie zawsze odpowiadają sobie stylistycznie, co pozwala jednej i drugiej stronie zachować indywidualizm. To najlepsza metafora dla dwóch różnych charakterów, które wspólnie tworzą znakomitą parę, dogadującą się bez zarzutu. Dzięki temu obrączka noszona każdego dnia na palcu jest czymś więcej, niż tylko pamiątką tego ważnego dnia – staje się biżuterią noszoną z prawdziwą dumą i przyjemnością.

Przygotowane z ogromną precyzją i kunsztem komplety obrączek ślubnych nietypowych powinny odpowiadać tym, którzy cenią sobie różnorodność, indywidualizm i możliwość wyboru, również w takich kwestiach, jak dobór biżuterii na ceremonię ślubu. Daje ona również możliwość wyrażenia siebie i zgodę na odmienne zdanie czy spojrzenie na świat kogoś, kogo się kocha. Wymienienie się podczas składania przysięgi tak oryginalnymi i nietypowymi obrączkami ślubnymi to wyraz miłości oraz zapewnienie o uczuciu, które pozwala na wolność.

Jakie propozycje znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza kolekcja to zbiór najbardziej niepowtarzalnych obrączek o nietypowych kształtach, zdobieniach, niestandardowych połączeniach barw oraz faktur, tworzących wspólnie bardzo ciekawy dla oka obrazek. Wśród dostępnych modeli znajdziesz komplety składające się z pierścionków o matowym i błyszczącym wykończeniu, zdobionych fantazyjnym, orientalnym ażurem i kamieniami szlachetnymi lub zupełnie płaskie, których jedyną ozdobę będzie stanowił specjalnie zaprojektowany szlif, rowkowanie czy centralnie umieszczony kamień. Różnorodność w przypadku naszych nietypowych obrączek ślubnych oznacza również ogromną dowolność, jeśli chodzi o ich stylistykę, szerokość czy sposób opracowania. Właśnie dlatego stanowią doskonały dodatek do najpiękniejszych chwil w życiu dwojga kochających się i obdarzających wzajemnym szacunkiem ludzi.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories