Obrączki ślubne czarne

Czasy wybierania na pamiątkę ślubu obrączek z żółtego złota przechodzą do historii, ustępując miejsca znacznie wykwintniejszym i rzadziej występującym kruszcom. Współcześnie na tę ważną chwilę pary decydują się na odważniejszą, bardziej awangardową i nowoczesną biżuterię, która staje się również codzienną ozdobą, noszoną z prawdziwą przyjemnością. Wśród kruszców cieszących się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją niepowtarzalność, jest czarne złoto. Proces rodowania sprawia, że obrączki ślubne czarne sprawdzają się doskonale jako alternatywa dla tradycyjnej biżuterii oraz odpowiedź na potrzeby osób o skórze skłonnej do alergii.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Dlaczego warto wybrać czarne obrączki ślubne?

Czarne obrączki ślubne przeczą wszelkim konwenansom i utartym schematom, pozwalając na zupełnie inne, nowoczesne podejście do tematu tradycji ślubnych i towarzyszących im symboli oraz pamiątek. Taka oprawa ceremonii będzie doskonale widoczna, będzie również czymś wyjątkowym, jak związek dwojga ludzi, którzy darzą się głębokim uczuciem. Kunsztowne opracowanie powierzchni pierścionków i idealne dopasowanie do palca sprawiają, że biżuteria ta jest urzekająca, a jednocześnie wygodna. Czarne złoto stanowi też doskonałą oprawę dla kamieni szlachetnych, szczególnie tych o intensywnych barwach.

To jednak nie wszystkie zalety obrączek ślubnych z czarnego złota. Ze względu na swój skład chemiczny i sposób powstania, idealnie nadają się na biżuterię dla osób uczulonych na inne metale. Czarne złoto wykazuje też większą twardość i odporność mechaniczną od swojej klasycznej, złotej odmiany, dlatego też stanowi świetny wybór, który przez wiele lat będzie cieszyć oczy i zdobić dłonie niepowtarzalną urodą nietypowej obrączki ślubnej.

Obrączki ślubne z czarnego złota w kolekcji Diamond Sky

Do naszej autorskiej kolekcji czarnych obrączek ślubnych trafiły jedynie najbardziej unikatowe egzemplarze, będące połączeniem wieloletniego doświadczenia i znajomości branży jubilerskiej, wyobraźni, zastosowania jedynie materiałów najwyższej klasy i jakości w naprawdę wielu odmianach.

Dzięki temu do Twoich rąk mogły trafić takie perełki biżuteryjne jak klasyczne, płaskie lub półokrągłe modele, wykończone na wysoki połysk lub matowo, wysadzane diamentami czy szafirami, zdobione geometrycznymi, minimalistycznymi wycięciami, wypełnionymi żółtym złotem lub specjalnie nadanymi powierzchni fakturami. Każda z propozycji jest niepowtarzalna, stworzona jako hołd dla miłości i piękna oraz jako wyrafinowana ozdoba najważniejszych momentów w życiu.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories