Pierścionki zaręczynowe biały szafir

Opinie o nieskazitelnym wyglądzie szafiru sięgają czasów starożytnych, tak więc pożądanie tego efektownego kamienia jest znane nawet naszym przodkom sprzed kilku tysięcy lat. Zaś w kwestii zaręczyn warto stawiać na rozwiązania, które wzbudzają największe emocje. W naszym sklepie znajdą Państwo pierścionki wykończone wyjątkowym kamieniem – białym szafirem. Oferujemy starannie wyselekcjonowaną biżuterię, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem – charakterystyka

Planowanie zaręczyn dla wielu wydaje się być stresujące. Wybór odpowiedniej biżuterii jest nie lada wyzwaniem, ponieważ ma ona wysoce sentymentalną wartość. Przy wyborze kruszcu, ilości i rodzaju kamienia może pomóc intuicja, ale i wyjątkowe właściwości poszczególnych odmian. Biały szafir utożsamiany jest z czystością, wiernością oraz szczęściem, dlatego stanowi idealny wybór dla przyszłej małżonki. Budują go m.in. jony tytanu oraz żelaza. Jednak dzięki domieszkom innych naturalnie występujących pierwiastków, w środowisku szafiry można odnaleźć niemal w każdym kolorze tęczy. Kamień zyskał popularność i pożądanie wśród wielu wyższej klasy osób – znalazł się m.in. na palcu księżnej Diany, a następnie księżnej Kate. Stawiając na szafir, ukochana niewątpliwie poczuje się wyjątkowo.

W naszym sklepie prezentujemy dokładnie przemyślane projekty, wśród których znajdują się modele idealne dla kobiet zarówno poszukujących minimalizmu, jak i ekstrawagancji. Zachwycamy różnymi rodzajami złota o próbie 585, począwszy od żółtego, białego, różowego – skończywszy na doskonale wyglądającym czarnym kruszcu. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowej biżuterii dla wyjątkowych ludzi. Projekty są opracowywane przez specjalistów – każdy pierścionek posiada odpowiedni certyfikat, a uzyskanie go poprzedza przeprowadzenie ekspertyzy przez rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego PTGEM. Nasze wyroby powstają z najlepszej jakości metali i kamieni.

Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem – symbol miłości na lata

Minerał cechuje się niezwykłą twardością (nawet do 9 w skali Mohsa), ustanawiając jego właściwości na drugim miejscu, zaraz za diamentami. Szlachetny charakter szafiru połączonego ze złotem to idealny wybór na zaręczyny. Biżuteria zostanie z ukochaną na długie lata, będąc idealną pamiątką szczęśliwych wydarzeń. Cena, jaką trzeba zapłacić, oznacza precyzję wykonania obrączki oraz trwałości szafiru.

Służymy fachową radą oraz z chęcią rozwiejemy na wszelkie wątpliwości w kwestii wyboru odpowiedniego produktu dla ukochanej osoby. Kontakt jest możliwy poprzez chat online, formularz kontaktowy lub e-mail. Aby podjąć ostateczną decyzję, niezbędna jest informacja dotycząca rozmiaru pierścionka. Doskonałą wskazówką będzie jakikolwiek inny model noszony w prawidłowym rozmiarze. Jeśli dojdzie do pomyłki, umożliwiamy bezpłatną wymianę w przeciągu 30 dni. Wiele osób pragnie podarować ukochanej spersonalizowaną biżuterię, dlatego oferujemy również wykonanie grawera.

Czym wyróżniają się pierścionki zaręczynowe z białym szafirem od Diamond Sky?

Tworzone z wielkim znawstwem i pasją pierścionki z naszej bogatej kolekcji to przede wszystkim biżuteria wyjątkowa, ponadczasowa i elegancka, doskonale nadająca się do celebrowania najważniejszych chwil w życiu. Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem to propozycja niebanalna, piękna i niezwykle szlachetna dzięki zastosowaniu najlepszej klasy materiałów, jak czarne, różowe lub żółte złoto, w które wkomponowany jest kamień szlachetny. Nie musisz jednak decydować się na gotowy produkt. Możesz zaprojektować pierścionek zaręczynowy z białym szafirem, samodzielnie wybierając rodzaj materiału, kształt, a także towarzyszące mu inne kamienie szlachetne, jak np. diamenty o wskazanym szlifie, kolorze czy jakości.

Jakie są zalety wyboru pierścionków z białym szafirem w Diamond Sky?

Perfekcjonizm to nasze drugie imię, dlatego dbamy, aby przygotowane w naszej pracowni pierścionki zaręczynowe z białym szafirem były idealnie dopasowane nie tylko pod względem walorów estetycznych, ale i rozmiaru. Do przygotowania przyjmujemy średnicę wewnętrzną wyrobu, co pozwala na dopasowanie nawet do 0,1 mm. Jeśli jednak rozmiar pierścionka będzie wymagał korekty, do 30 dni od daty jego otrzymania możesz dokonać jej bezpłatnie, w późniejszym terminie również, zgodnie z cennikiem usług. Wybrane z naszej kolekcji pierścionki możesz także zwrócić lub wymienić do 30 dni kalendarzowych od daty zakupu, jeśli Twoje plany ulegną zmianie. Jeśli wyrazisz takie życzenie, możemy do pierścionka zaręczynowego z białym szafirem przygotować na zamówienie obrączkę, która formą i wysokością będzie odpowiadać biżuterii zaręczynowej, tworząc z nią doskonałą parę.

Jak dbać o pierścionki z białym szafirem kupione w Diamond Sky?

W Diamond Sky cenimy zaufanie naszych Klientów, dlatego w zamian za nie chcemy zaoferować dożywotnią opiekę nad zakupionymi u nas pierścionkami zaręczynowymi z białym szafirem. Możesz korzystać z tej opcji regularnie, poddając kamienie szlachetne procesowi odświeżania za pomocą ultradźwięków, złoto rodowaniu, a inne metale polerowaniu lub matowieniu. W ten sposób noszona codziennie biżuteria zawsze będzie prezentować się nienagannie.

Na jakie okazje szczególnie polecane są pierścionki z białym szafirem?

Kamienie szlachetne, jakie wybieramy do tworzenia naszej biżuterii, są niezwykłe nie tylko ze względu na swój niepowtarzalny urok, ale i symbolikę. Biały szafir zapewnia o wierności i czystości uczuć, dlatego doskonale wygląda wkomponowany w pierścionek zaręczynowy z białym szafirem. Jego uniwersalne przesłanie sprawdzi się też w biżuterii dedykowanej innym, ważnym wydarzeniom, rocznicom czy osobistym okazjom, dla których warto wybierać jedynie wyjątkowe dodatki od doświadczonego jubilera.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories