Pierścionki zaręczynowe biały szafir

Opinie o nieskazitelnym wyglądzie szafiru sięgają czasów starożytnych, tak więc pożądanie tego efektownego kamienia jest znane nawet naszym przodkom sprzed kilku tysięcy lat. Zaś w kwestii zaręczyn warto stawiać na rozwiązania, które wzbudzają największe emocje. W naszym sklepie znajdą Państwo pierścionki wykończone wyjątkowym kamieniem – białym szafirem. Oferujemy starannie wyselekcjonowaną biżuterię, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem – charakterystyka

Planowanie zaręczyn dla wielu wydaje się być stresujące. Wybór odpowiedniej biżuterii jest nie lada wyzwaniem, ponieważ ma ona wysoce sentymentalną wartość. Przy wyborze kruszcu, ilości i rodzaju kamienia może pomóc intuicja, ale i wyjątkowe właściwości poszczególnych odmian. Biały szafir utożsamiany jest z czystością, wiernością oraz szczęściem, dlatego stanowi idealny wybór dla przyszłej małżonki. Budują go m.in. jony tytanu oraz żelaza. Jednak dzięki domieszkom innych naturalnie występujących pierwiastków, w środowisku szafiry można odnaleźć niemal w każdym kolorze tęczy. Kamień zyskał popularność i pożądanie wśród wielu wyższej klasy osób – znalazł się m.in. na palcu księżnej Diany, a następnie księżnej Kate. Stawiając na szafir, ukochana niewątpliwie poczuje się wyjątkowo.

W naszym sklepie prezentujemy dokładnie przemyślane projekty, wśród których znajdują się modele idealne dla kobiet zarówno poszukujących minimalizmu, jak i ekstrawagancji. Zachwycamy różnymi rodzajami złota o próbie 585, począwszy od żółtego, białego, różowego – skończywszy na doskonale wyglądającym czarnym kruszcu. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowej biżuterii dla wyjątkowych ludzi. Projekty są opracowywane przez specjalistów – każdy pierścionek posiada odpowiedni certyfikat, a uzyskanie go poprzedza przeprowadzenie ekspertyzy przez rzeczoznawcę Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego PTGEM. Nasze wyroby powstają z najlepszej jakości metali i kamieni.

Pierścionki zaręczynowe z białym szafirem – symbol miłości na lata

Minerał cechuje się niezwykłą twardością (nawet do 9 w skali Mohsa), ustanawiając jego właściwości na drugim miejscu, zaraz za diamentami. Szlachetny charakter szafiru połączonego ze złotem to idealny wybór na zaręczyny. Biżuteria zostanie z ukochaną na długie lata, będąc idealną pamiątką szczęśliwych wydarzeń. Cena, jaką trzeba zapłacić, oznacza precyzję wykonania obrączki oraz trwałości szafiru.

Służymy fachową radą oraz z chęcią rozwiejemy na wszelkie wątpliwości w kwestii wyboru odpowiedniego produktu dla ukochanej osoby. Kontakt jest możliwy poprzez chat online, formularz kontaktowy lub e-mail. Aby podjąć ostateczną decyzję, niezbędna jest informacja dotycząca rozmiaru pierścionka. Doskonałą wskazówką będzie jakikolwiek inny model noszony w prawidłowym rozmiarze. Jeśli dojdzie do pomyłki, umożliwiamy bezpłatną wymianę w przeciągu 30 dni. Wiele osób pragnie podarować ukochanej spersonalizowaną biżuterię, dlatego oferujemy również wykonanie grawera.

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Close
Categories