Pierścionki zaręczynowe do 3000zł

Zaręczyny to wyjątkowy dzień w życiu dwóch zakochanych w sobie osób. Otwierają one bowiem drzwi do nowego i nieco tajemniczego rozdziału. Do tego wydarzenia należy się odpowiednio przygotować. Elementem niezbędnym jest oczywiście pierścionek. W sklepie jubilerskim Diamond Sky dostępnych jest wiele modeli tego typu biżuterii. Znajdziesz u nas pierścionki zaręczynowe do 3000 zł, jak również te z wyższej półki cenowej. Kupując u nas pierścionek warto, żebyś wiedział, że istnieje możliwość zmiany rozmiaru dla każdego modelu. W przeciągu pierwszego miesiąca od daty odbioru odbywa się ona bezpłatnie. Oferujemy również dożywotnią opiekę nad biżuterią. Co to właściwie oznacza? Mowa o rodowaniu – pokrywaniu rodem białego złota, czyszczeniu kamieni ultradźwiękiem oraz odświeżaniu metalu szlachetnego poprzez matowienie, lub polerowanie. W przypadku tak ważnego zakupu, jakim jest pierścionek zaręczynowy, te informacje mogą okazać się kluczowe.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Pierścionek zaręczynowy kupuje się przeważnie bez wiedzy wybranki serca. To, jak będzie wyglądał, zależy więc w głównej mierze od mężczyzny. Panowie nie zawsze jednak wiedzą, na jaki model się zdecydować. Jeśli szukasz pierścionka zaręczynowego do 3000 zł, znajdziesz coś w naszej ofercie. Dobrze jednak, abyś choć trochę wiedział, co podoba się Twojej partnerce. Czy woli klasyczną i elegancką biżuterię, czy może bogato zdobioną? Częściej nosi złoto, srebro czy może stawia na białe lub różowe złoto? Warto jest zwrócić uwagę na biżuterię, którą nosi na co dzień. Będzie to swego rodzaju wskazówka, która powie coś na temat preferowanego przez nią stylu. O poradę możesz też poprosić którąś z bliskich osób. Pracownicy naszego sklepu jubilerskiego również służą pomocą. Profesjonalna obsługa to coś, co nas wyróżnia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Pierścionek zaręczynowy – z jakim powinien być kamieniem?

Mówiąc o pierścionkach zaręczynowych, najczęściej można spotkać się z kamieniami szlachetnymi lub tymi półszlachetnymi. Kamienie szlachetne charakteryzują się większą trwałością, rzadziej występują w naturze i mają też wyższą cenę. Najpopularniejszymi kamieniami szlachetnymi występującymi w pierścionkach zaręczynowych są diamenty, ale też rubiny, szmaragdy czy szafiry. Diament stanowi klasykę gatunku. Symbolizuje wieczną miłość i zwiastuje długie oraz szczęśliwe małżeństwo. Szafir z kolei jest kamieniem kojarzonym z czystością, nieśmiertelnością i ze względu na swą niebieską barwę przypisuje się mu działanie uspokajające. Natomiast rubin przywodzi na myśl namiętność, miłość i odwagę. Pierścionek z tym kamieniem przyciąga uwagę.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories