Pudełka na pierścionki i opakowania ozdobne

Specjalna oprawa na specjalną okazję

Wiemy jak bardzo ważna jest oprawa biżuterii. Dlatego dajemy Ci możliwość jej wyboru.
Zapoznaj się z naszymi pudełkami i wybierz odpowiednie podczas dokonywania zakupu.

Niebieskie firmowe

Niesamowite pudełko, o aksamitnym dotyku. Niebieski kolor idealnie pasuje do pierścionków z białego złota oraz z szafirami. Niejednokrotnie czarne złoto też przepięknie komponuje się z tym pudełkiem.

Wymiary: 6,3 cm x 6,3 cm x 4,9 cm.

Bordowe firmowe

Bordowe pudełko, o aksamitnym dotyku. To królewska barwa, która idealnie komponuje się z żółtym złotem, brylantami, a przede wszystkim rubinami. Czarne złoto w tej kompozycji też wypada bardzo elegancko.

Wymiary: 6,3 cm x 6,3 cm x 4,9 cm.

Czarny led

Czarny led – to pudełko na pierścionek stworzone dla biżuterii z czarnego złota. Dodatkowa lampka led sprawia, że pierścionek zaręczynowy w tym pudełku przepięknie świeci, co doda dodatkowego efektu podczas zaręczyn. Pierścionki z białego złota, palladu oraz platyny również prezentują się doskonale w tej oprawie.

Wymiary: 6,1 cm x 6,1 cm x 5,0 cm.

Szara kokarda - AKTUALNIE BRAK

To bardzo miłe w dotyku pudełko. Kokarda dodatkowo dodaje efektu prezentu. Białe oraz czarne złoto to idealny kolor dla tego pudełka. Brylanty, czarne brylanty, szafiry idealnie współgrają z tą barwą opakowania na biżuterię.

Wymiary:  Ø 6,0 cm x wys. 5,5 cm.

Drewniane Ecru

Eleganckie drewniane pudełko z ekoskórą w kolorze ecru. Idealnie pasuje do każdego pierścionka i na każdą okazję. Miłe w dotyku wnętrze pudełka wyścielone tym samym materiałem co na zewnątrz zapewnia elegancką oprawę pierścionka. Pasuje do każdego rodzaju złota oraz platyny i palladu. Pudełko wydobywa z kamieni szlachetnych to co jest w nich najwartościowsze – wewnętrzny ogień..

Wymiary: 5,9 cm x 5,9 cm x 4,4 cm.

Granatowe

Granatowy to kolor elegancji. To pudełko na pierścionek zaręczynowy wyróżnia się niezwykłą zgrabnością. Niewielki wymiar pozwala na łatwe schowanie go w kieszeni. W tej eleganckiej oprawie każdy z pierścionków będzie wyglądał niesamowicie…

Wymiary: 4,8 cm x 5,3 cm x 3,9 cm.

Różowa kokarda

Opakowanie na pierścionek zaręczynowy, które stworzone jest specjalnie na tę wyjątkową okazję.  Każdy rodzaj pierścionka pasuje do tego pudełka. Wystarczy delikatnie pociągnąć z jeden koniec wstążki, aby w efektowny sposób zademonstrować jego zawartość.

Wymiary: Ø 4,7 cm x wys. 4,4 cm /  Ø 6,0 cm x wys. 5,5 cm

Serce

Najbardziej uniwersalne i kompaktowe pudełko na biżuterię, jakie mamy w naszych szeregach. Małe, zgrabne i wymowne pudełko na każdy pierścionek, szczególnie ten zaręczynowy :)

Wymiary: 4,9 cm x 4,4 cm x 3,4 cm.

Eleganckie bordo

Pudełko na pierścionek zaręczynowy w kolorze bordo. Wnętrzne jasne i przyjemne w dotyku. Opakowanie swoją barwą przypomina charakterystyczną barwę stosowaną przez  firmy Cartier. Zaprojektowane by przypominało o najwyższej klasie produktów w nim przechowywanych.

Wymiary: 5,5 cm x 5,0 cm x 4,7 cm.

Niebieskie twarde

Pudełko to charakteryzuje się największą wytrzymałością. Jest wykonane z twardego tworzywa sztucznego przypominające strukturą skórę. Kolor niebieski na zewnątrz jak i wewnątrz nadaje mu eleganckiego wyglądu. Posiada metalowy przycisk do automatycznego otwierania wieczka które od środka wyścielono białą satyną. Pudełko to jest bardzo zgrabne i  wygodne do dyskretnego ukrycia biżuterii w kieszeni marynarki.

Wymiary: 5,4 cm x 5,8 cm x 4,2 cm.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories