Nasz zespół

 

 

 

 

Jan Karaszkiewicz

 

Absolwent prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie studiował na Wydziale Form Przemysłowych. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w druku 3D, które zrewolucjonizowało jubilerstwo. Jako ekspert prowadził zaawansowane szkolenia z obsługi programu Matrix, kluczowego narzędzia dla jubilerów. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania na renomowanej Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie. Jest wybitnym znawcą kamieni kolorowych, cenionym rzeczoznawcą diamentów oraz pełni funkcję Sekretarza Generalnego Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Z pasją łączy swoje zawodowe kompetencje z miłością do sztuki jubilerskiej.

 

 

 

Anna Szot

Magister gemmologii, specjalistka w dziedzinie kamieni szlachetnych oraz biżuterii luksusowej. Jej profesjonalizm i pasja są potwierdzone certyfikatem znawcy kamieni kolorowych oraz publikacjami w magazynie Rynek Jubilerski oraz w serwisie Blingsis. W Salonie Diamond Sky zajmuje się obsługą klienta oraz mediów społecznościowych. Dzięki jej zaangażowaniu i fachowości, klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie w znalezieniu idealnej biżuterii oraz profesjonalne doradztwo w przypadku wyboru diamentów inwestycyjnych. Cały czas rozwija się i kształci, ponieważ to cenna inwestycja, tak, jak diamenty.

 

 

Filip Werbiłowicz

 

Dyplomowany złotnik-jubiler z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej. Karierę rozpoczął od pracy w renomowanych warsztatach złotniczych, zdobywając niezbędne umiejętności i wiedzę, które pozwoliły mu na osiągnięcie mistrzostwa w swoim fachu. Przez kilka lat był związany z największą siecią sklepów jubilerskich w Polsce. Wieloletnia praca z klientami pozwoliła mu na rozwinięcie wyjątkowych kompetencji interpersonalnych oraz zdolności komunikacyjnych, co przekłada się na najwyższy poziom obsługi klienta. W Salonie Diamond Sky zajmuje się doradztwem klienta oraz sprzedażą biżuterii, łącząc swoje bogate doświadczenie z pasją do tworzenia i oferowania wyjątkowych wyrobów jubilerskich.

 

 

 

Magdalena Tracz

Entuzjastka biżuterii artystycznej, zgłębiająca różnorodne techniki produkcji i historii tego medium. Magister historii sztuki, fotografka. Doświadczenie zdobywała podczas realizacji sesji zdjęciowych dla artystów, muzyków i rzemieślników, tworząc fotografie, które były między innymi publikowane w Vogue Polska, służyły do promocji artystów na festiwalach muzycznych, takich jak Męskie Granie, czy Summer Jazz Festival. W wolnym czasie uczy historii sztuki. W Salonie Diamond Sky zajmuje się obsługą klienta oraz fotografią produktową.

 

 

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories