Grawer na biżuteriii

1. Grawerowanie obrączek ślubnych

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Zamień tą piękną chwilę w trwałe wspomnienie, do którego z łatwością powrócisz patrząc na grawer umieszczony w środku wymarzonej biżuterii. Może on zawierać imię, datę, a może ważny cytat… Grawer na obrączkach daje wiele możliwości – wybór należy do Ciebie. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na to, że w przypadku obrączek, w której kamienie ułożone są dookoła, grawer nie będzie możliwy.

2. Grawerowanie pierścionków

Grawer zawarty wewnątrz pierścionka, uzależniony jest od jego budowyszerokości szyny oraz ułożenia kamieni. Ze względu na mniejszą powierzchnię przeznaczoną pod grawer konieczne będzie wykonanie go metodą laserową. Zaskocz ukochaną zamieszczając wewnątrz Twoje imię, datę lub krótkie wyznanie.

3. Ilość znaków

Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia oraz ilość znaków. W przypadku klasycznych obrączek wyraźcie swoją miłość w 26 znakach.  Jednak w przypadku biżuterii z kamieniami -ich ilość będzie uzależniona od budowy oraz ułożenia kamieni.

4. Metody grawerowania biżuterii

W przypadku grawerowania obrączek, oferujemy Państwu wybór spośród dwóch technologii – grawerowania maszynowego oraz laserowego. Grawerowanie pierścionków jest możliwe wyłącznie techniką laserową.

9. Co może zostać wygrawerowane laserowo?

Grawer może zawierać datę, imiona, znak serca, znak zaplecionych serc, znak nieskończoności lub coś co podkreśla piękno i moc Waszego uczucia. Maksymalna ilość znaków to 3  lub maksymalnie 4 krótkie słowa w tym data.  Za dodatkową opłatą grawer laserowy umożliwia również wygrawerowanie wybranego znaku specjalnego (odcisku palca, rysunku, oraz osobistego wyznania wygrawerowanego Waszym odręcznym pismem).

10. Gdzie zamieścić informację o wybranym grawerze?

Jeśli zdecydowaliście jaką treść chcielibyście zamieścić wewnątrz wybranej biżuterii, prosimy o uwzględnienie jej w uwagach do zamówienia wraz ze wskazaniem metody grawerowania oraz w przypadku grawera laserowego – nazwę czcionki.

11. Koszt grawera

Zarówno w przypadku obrączek jak i pierścionków – grawer jest usługą bezpłatną. Jedynie w przypadku chęci wygrawerowania wyżej wskazanych znaków specjalnych koszt grawera zostanie ustalony indywidualnie.

5. Grawer maszynowy

Grawer maszynowy jest jedną z najstarszych oraz najczęściej wybieranych metod, którego niewątpliwym atutem jest głębokie grawerowanie w materiale oraz precyzyjność i szybkość wykonania, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się wybraną biżuterią w terminie podanym na stronie.

6. Co może zostać wygrawerowane maszynowo?

W przypadku grawera maszynowego wybrany tekst może zawierać imiona, datę, cytat bądź znak serca, znak dwóch serc lub znak nieskończoności. 

7. Grawer laserowy

Grawer laserowy jest jedną z najnowszych metod personalizowania biżuterii, charakteryzującą się niezwykłą precyzją dzięki której istnieje możliwość wyboru dowolnej czcionki oraz wygrawerowania znaku specjalnego. Co ważne, pozwala również zamieścić dowolny tekst na powierzchniach, które ze względu na swoją wielkość nie mogą zostać wygrawerowane maszynowo. W przypadku grawera laserowego czas realizacji zostanie wydłużony o 4 dni robocze.

8. Jak wybrać czcionkę?

Oferujemy Państwu wybór spośród tysiąca dostępnych czcionek. Aby wybrać jedną z nich kliknij tutaj, a następnie uwzględnij jej nazwę w uwagach do zamówienia. UWAGA: Proszę zwrócić uwagę na to, aby krój pisma nie był zbyt cienki. Cienka czcionka będzie słabo widoczna na szynie pierścionka.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories