Pierścionki zaręczynowe

Wybór odpowiedniego zaręczynowego pierścionka to bardzo istotna decyzja. Symbol wiecznej miłości pozostaje z narzeczonymi, a następnie małżonkami przez wiele lat ich wspólnego życia. Dlatego warto dokładnie przemyśleć zakup wybranego modelu, aby zachwycał każdego, kto spojrzy na kobiecy serdeczny palec, łącznie z samą wybranką serca.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe

W naszej kolekcji znajdą Państwo szeroki wybór efektownej biżuterii zaręczynowej. Dbamy o jak największą różnorodność oferowanych modeli, aby zachwycić każdego, kto zdecyduje się na zakupy w naszym sklepie.

Wśród prezentowanych modeli znajdują się pierścionki wykonane z różnych metali szlachetnych. Klasyczne żółte złoto sprawdzi się w przypadku tradycjonalistów. Ma przyjemną, ciepłą barwę, która przyciąga wzrok i sprawia, że karnacja wybranki również nieco się ociepla. Białe złoto będzie doskonałym wyborem dla kobiet o każdym odcieniu skóry, ponieważ ma neutralną barwę. Wygląda niezwykle elegancko i pasuje do większości stylizacji. Ponadto za sprawą domieszek innych metali cechuje się bardzo wysoką trwałością.

Różowe złoto również wymaga pewnej dozy uwagi. Ze względu na mniej kontrastujący kolor dopasowuje się do większości karnacji. Ponadto odznacza się wyższą trwałością niż żółty czy biały rodzaj tego szlachetnego metalu. Za najbardziej nietypowe uważa się czarne złoto. W postaci pierścionka na kobiecym palcu ten kruszec prezentuje się niesamowicie. Od klasycznej wersji odróżnia go znacznie większa wytrzymałość oraz mniejsza waga. Zazwyczaj ma matową powierzchnię, jednak ta cecha nie przeszkadza mu w przyciąganiu wzroku.

Inne metale szlachetne, które zostały wykorzystane do stworzenia prezentowanych przez nas pierścionków, to pallad i platyna. Pierwszy z nich cechuje się wysoką wytrzymałością na korodowanie, trwałością oraz hipoalergicznością. W ciągu wielu lat noszenia nie traci swojej czystej, białej barwy. Platyna natomiast jest uważana za jeden z najtrwalszych naturalnie występujących metali na świecie. Nie straszne jej żadne uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania, dlatego coraz chętniej wybierają ją pary, które chcą nosić biżuterię na co dzień, a nie tylko od święta.

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe

Wybór pierścionka może zostać podyktowany także tym, co mężczyzna chce przekazać swojej wybrance serca. Okrągły kamień stanowi klasykę gatunku. Ze względu na to, że niegdyś stanowił najpopularniejszy kształt, dlatego stanowi nierozerwalne połączenie z tradycją. Kwadrylion, czyli kamień oszlifowany na wzór kwadratu z ostrymi krawędziami symbolizuje bogactwo, opiekę, troskę oraz chęć jak najlepszego zadbania o narzeczoną. Szlif szmaragdowy kojarzy się z wyrafinowaniem, elegancją, wysublimowaniem, a z drugiej strony przywodzi na myśl przepych, luksus czy wystawność. Kamień w kształcie serca niesie ze sobą niezwykle jasny przekaz – narzeczeni wyróżniają się romantyzmem, spontanicznością oraz chęcią pokazania światu swojej wielkiej miłości. Krój Asschera kojarzy się z dawnymi czasami. Tego typu biżuteria ma niepowtarzalny charakter nawiązujący do minionych dekad, dlatego stanowi doskonały wybór dla osób będących miłośnikami stylu vintage.

Pierścionki zaręczynowe – Diamond Sky

W naszym sklepie oferujemy różnorodne zaręczynowe pierścionki. Wśród nich na pewno znajduje się ten, który zachwyci wybrankę serca. Znajdą tu Państwo modele z pojedynczym bądź wieloma kamieniami szlachetnymi. Prezentujemy biżuterię o wzorach klasycznych, nowoczesnych, fantazyjnych, oryginalnych, minimalistycznych, przywodzących na myśl naturę czy prawdziwe bogactwo. Do wytwarzania pierścionków wykorzystywane są jedynie najwyższej jakości kamienie oraz stopy metali o udowodnionej próbie. Mogą Państwo mieć absolutną pewność, że pierścionek zaręczynowy zakupiony w sklepie Diamond Sky to produkt na wiele wspólnie spędzonych lat.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami pierścionków zaręczynowych. W razie jakichkolwiek problemów bądź pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories