Obrączki ślubne próba 585

Niezawodną, ślubną klasyką w świecie biżuterii są niezmiennie obrączki ślubne złote próby 585, stanowiące nawet dzisiaj jedną z najchętniej wybieranych pozycji. Cenione za swoje uniwersalne piękno oraz sporą wytrzymałość, złote obrączki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nasza pracownia jednak daleka jest od podążania utartymi ścieżkami, dlatego obok tradycyjnych modeli wykonanych z żółtego złota znajdziesz tu propozycje przygotowane z innych, równie cennych, ale znacznie rzadszych kruszców, jak czarne czy białe złoto.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Obrączki ślubne 585 – klasa sama w sobie

Wielu spośród osób przygotowujących swoją ceremonię zaślubin, myśląc o obrączkach na tę ważną okazję, wskazuje właśnie na obrączki ślubne 585 jako wybór pewny, sprawdzony, o potwierdzonej jakości, pozwalającej cieszyć się doskonałym pięknem przygotowanych obrączek mimo upływających lat.

Jednak obrączki ślubne próby 585 nie muszą oznaczać gładkich, półokrągłych, zupełnie minimalistycznych pierścionków bez ozdób, zdobień czy kamieni szlachetnych. Najpiękniejsze modele z naszej kolekcji to te stworzone z różnych odmian złota próby 585, w tym czarnego, różowego czy białego, stanowiących niezwykle przyjemną dla oka alternatywę dla tradycyjnego kruszcu w kolorze żółtym. W wielu modelach znajdziesz interesujące zdobienia, wykonane za pomocą ażurów, nadawania specjalnej w dotyku faktury, matowienia czy polerowania, rowkowania czy wreszcie wysadzania drogocennymi kamieniami – nie tylko diamentami albo bardzo rzadko spotykanymi czarnymi brylantami, ale również innymi kamieniami, jak rubiny czy szafiry o niespotykanych barwach i odmianach kojarzonych z luksusem i prestiżem. Nasza kolekcja to najlepszy dowód na to, że pojmowane w tradycyjny sposób obrączki ślubne ze złota 585 mogą mieć niejedno oblicze.

Tradycyjne czy nowoczesne – jakie są obrączki ślubne ze złota próby 585?

Ilość możliwości, jeśli chodzi o projekty oparte o próbę złota 585 – obrączki, czyli najważniejszą biżuterię zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, jest niemal nieograniczona. Oznaczenie próby określa jedynie zawartość czystego złota w całym wyrobie. W tym przypadku biżuteria wykonywana jest z 14-karatowego złota, stanowiącego najlepszy możliwy kompromis pomiędzy szlachetnością biżuterii, jej estetyką i luksusem, a wytrzymałością oraz odpornością. Czyste złoto jest wbrew pozorom metalem bardzo miękkim i plastycznym, a przez to podatnym na uszkodzenia. Próba 585 jest więc optymalną dla wyrobów jubilerskich, które już z założenia mają służyć każdego dnia, przez długie lata.

Rodzaj próby kruszcu nie determinuje w żaden sposób stylistyki projektowanych kolekcji. Dzięki temu wśród naszych propozycji znalazły się zarówno modele obrączek ślubnych złotych 585 o bardzo tradycyjnym, niemal surowym ujęciu i opracowaniu powierzchni, jak i te o bardzo finezyjnych, wymyślnych kształtach, zdobieniach, ażurowych prześwitach czy bardzo artystycznie potraktowanych detalach, wymagających niezwykłej precyzji i wyczucia smaku.

Dlaczego warto wybrać obrączki ślubne próby 585 właśnie z naszej pracowni?

Jako profesjonaliści, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby gotowy wyrób budził zachwyt, był odpowiednio wyważony, elegancki i by zachwycał każdego, kto na niego spojrzy. Szczególnie zaś ważne są dla nas obrączki ślubne złote 585, czy to tworzone jako część kolekcji obrączek ślubnych klasycznych, czy jako element kolekcji obrączek ślubnych nietypowych, ponieważ to one mają opowiadać dalsze losy miłości, która przydarzyła się dwojgu ludziom. Przykładamy do nich ogromną wagę – nie tylko do absolutnie każdego detalu i zdobienia, ale również do jakości i klasy zastosowanych materiałów. Dopiero całość takiego podejścia pozwala oddać w ręce najbardziej wymagających klientów biżuteryjne perełki, doskonale nadające się na tak ważne uroczystości.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories