Pierścionki zaręczynowe szafir

Dzień zaręczyn z pewnością jest wyjątkowy dla obojga kochających się osób. Bez wątpienia każdy z mężczyzn pragnie tego dnia ofiarować swojej ukochanej najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy, który będzie odzwierciedleniem jej duszy i okaże, jak bardzo jest dla niego ważna. Dlatego ważne, aby biżuteria, która zostaje podarowana wybrance, była równie wyjątkowa jak ona sama.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Pierścionki zaręczynowe, szafir – sklep Diamond Sky

Poszukując idealnego symbolu miłości, warto zwrócić uwagę na pierścionki zaręczynowe z szafirem. Czym się wyróżniają i dlaczego są tak niezwykłe? Szafir jest drugim najtwardszym minerałem zaraz po diamencie. Jego nazwa z łaciny oznacza “niebieski kamień”, choć występuje w wielu kolorach oraz osiąga twardość o wartości 9 w skali Mohsa. Bez wątpienia najpopularniejszym odcieniem szafiru jest właśnie głęboki błękit. Za jego piękny i nieskazitelny kolor głębi oceanu odpowiadają jony żelaza oraz tytanu.

Szafir pozyskuje się ze skał metamorficznych, które są bogate w tlenek glinu. Ponadto możliwe jest wydobycie go z pegmatytów, bazaltoidów czy złóż rozsypiskowych. Wydobywaniem wspomnianych kamieni zajmowano się już w czasach starożytnych, głównie na obszarze dzisiejszej Sri Lanki. Co ciekawe, to właśnie z wykorzystaniem tego kruszcu wyrzeźbione zostały trzy słynne popiersia amerykańskich prezydentów.

Pierścionki zaręczynowe z szafirem – bezcenny wyraz miłości

Szafir stanowi idealny wybór, aby wyrazić swoje uczucia względem drugiej osoby. W starożytności kamień ten uchodził za symbol prawdy, sprawiedliwości, pokoju, przyjaźni oraz nieprzemijalności. Ponadto oznacza małżeńskie szczęście, tak więc wybór pierścionka z szafirem na zaręczyny z pewnością będzie znakomitą decyzją.

Nie da się ukryć, że szafir jest klejnotem, który nadaje niesamowitej elegancji. O tym, jak szlachetny ma charakter, świadczy fakt, iż zdecydował się na niego sam książę William, ofiarując go swojej żonie Kate Middleton. Pierścionki zaręczynowe z szafirem cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko z uwagi na niezwykłe przesłanie, ale też liczne walory estetyczne.

Wszelka oferowana przez nas biżuteria zaręczynowa została wykonana z niesamowitą precyzją oraz dokładnością. Aby wydobyć naturalne piękno szafiru, możliwe jest zastosowanie szlifu brylantowego bądź schodkowego. W przypadku chęci podkreślenia głębokiego niebieskiego odcienia wykorzystuje się również szlif płaski.

Dzięki wyjątkowym pierścionkom zaręczynowym z szafirem możliwe jest wyrażenie swoich głębokich uczuć bez użycia słów. Z pewnością każda kobieta będzie zachwycona tym wyborem i poczuje się niezwykle wyjątkowo. Jest to znakomity prezent zarówno dla odważnych wybranek, jak i tych, które cenią sobie elegancję oraz klasę w nieco subtelniejszym wydaniu. Niewątpliwym atutem tego szlachetnego kamienia jest uniwersalność – wygląda zjawiskowo w otoczeniu biżuterii wykonanej z praktycznie każdego metalu, szczególnie białego złota. Dzięki swojej wytrzymałości klejnot ten stał się ponadczasowym dodatkiem. Jego piękno i elegancja zachwycą nawet najbardziej wymagającą kobietę.

Czym wyróżniają się pierścionki zaręczynowe z szafirem od Diamond Sky?

Intensywny kolor szafiru zawsze inspirował nas do tworzenia biżuterii oryginalnej i ekskluzywnej, łączącej kunszt i najlepszej jakości materiały oraz kruszce. Pierścionki zaręczynowe z szafirem to efekt naszych wieloletnich starań, aby tworzyć kolekcje pełne emocji, piękna i luksusu. Szukając biżuterii odpowiedniej dla najważniejszych momentów w życiu osobistym, możesz zdecydować się na jeden z już przygotowanych projektów lub sam stworzyć pierścionek zaręczynowy z szafirem zupełnie od podstaw. Ty zdecydujesz o jego wyglądzie, wzorze, materiałach, dodatkach i kamieniach oraz ich klasie, my zadbamy o to, by był to najpiękniejszy pierścionek, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Jakie są zalety wyboru pierścionków z szafirem w Diamond Sky?

Liczy się dla nas nie tylko oryginalność tworzonej biżuterii, ale również możliwość jej prawidłowego dopasowania do rozmiaru palca. Dlatego tworząc poszczególne modele, wykorzystujemy do miar ich średnicę wewnętrzną, uzyskując w ten sposób dokładność sięgającą nawet 0,1 mm. Wiemy, że nie zawsze łatwo jest trafić we właściwy rozmiar, dlatego do miesiąca od zakupu każdy pierścionek zaręczynowy z szafirem, jaki u nas zamówisz, możesz skorygować zupełnie bez dopłat. To jednak nie wszystko – wraz z pierścionkiem zaręczynowym możemy przygotować podobną stylistycznie obrączkę ślubną, z którą stworzy on harmonijny i wygodny w noszeniu duet.

Jak dbać o pierścionki z szafirem kupione w Diamond Sky?

W Diamond Sky to my bierzemy odpowiedzialność za utrzymanie Twojej biżuterii w doskonałym stanie mimo upływających lat. Wykorzystując naszą wiedzę, możemy regularnie oczyszczać każdy pierścionek zaręczynowy z szafirem – zarówno pochodzący z gotowej kolekcji, jak i zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych złote części biżuterii są pokrywane rodem, a inne metale szlachetne polerowane albo matowione. Kamienie szlachetne zaś są poddawane oczyszczaniu za pomocą ultradźwięków. To obecnie najlepsze i najskuteczniejsze sposoby na zachowanie ulubionej biżuterii w niezmienionym stanie.

Na jakie okazje szczególnie polecane są pierścionki z szafirem?

Biżuteria skomponowana z kamieni o tak intensywnej barwie i głębokiej symbolice sprawdza się znakomicie jako pierścionki zaręczynowe – szafir umieszczony w nich ma mówić o prawdzie, szczęściu i głębokiej, małżeńskiej miłości. Upominek o takim znaczeniu oraz w tak ekskluzywnej formie sprawdzi się też na inne okazje, celebrowane wspólnie uroczystości i święta, ale i jako gwiazdkowy czy urodzinowy prezent dla kogoś wyjątkowego.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories