Pierścionki zaręczynowe nowoczesne

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria, którą nosi się każdego dnia, praktycznie do końca życia. Może mieć różny styl. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli pierścionków. Możesz więc wybierać spośród ponadczasowej klasyki, jak również nietuzinkowych pierścionków. Najważniejsze jednak jest to, aby przy wyborze sugerować się gustem osoby, która będzie nosiła pierścionek. Jeśli nie jesteś pewny, co takiego podoba się wybrance Twojego serca, warto zwrócić uwagę na biżuterię, którą najczęściej nosi. Pewnych wskazówek może udzielić również jej przyjaciółka, siostra, mama czy inna bliska osoba. W Diamond Sky służymy pomocą w wyborze najpiękniejszego pierścionka dla danej kobiety. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i uśmiech na twarzach klientów. W ofercie Diamond Sky znajdziesz więc także nowoczesne pierścionki zaręczynowe.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Czym charakteryzuje się nowoczesny pierścionek zaręczynowy?

Mówiąc o nowoczesności w biżuterii mowa o zaskakujących, odważnych, nieszablonowych i nietuzinkowych modelach. W tego typu pierścionkach bardzo często występuje pojedynczy kamień raz mniejszy, raz większy, albo kilka kamieni czy klejnotów obok siebie. Przeważnie są to kamienie o wyjątkowej symbolice, bowiem pierścionek zaręczynowy to jedyna w swoim rodzaju, codzienna biżuteria. Najczęściej zdobią go diamenty, szafiry, czy nawet rubiny. Jeśli stawiasz na nowoczesny styl, tak naprawdę nie ograniczają Cię żadne ramy. Możesz bowiem postawić na dowolny kolor złota – różowe, czarne, a może białe? Barwa metalu powinna podkreślać osobowość, charakter i temperament danej osoby. Do tego odpowiednio dobrany kamień szlachetny, który charakteryzuje się trwałością. Jego symbolika odgrywa tutaj również kluczową rolę. Wybór najczęściej pada na diamenty, które kojarzone są z wiecznością, miłością i szczęściem. Jednak bardziej odważni mogą zdecydować się także na szmaragd, ametyst, czarny brylant czy topaz. W Diamond Sky przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych i niepowtarzalnych modeli pierścionków, które staną się wyjątkową pamiątką na całe życie.

Symbolika kamieni w pierścionkach zaręczynowych

Jak już wspomnieliśmy, w pierścionkach zaręczynowych najczęściej występuje kamień szlachetny, jakim jest diament. Jednak jeśli interesują Cię pierścionki zaręczynowe nie klasyczne, a nowoczesne, to może warto postawić na jakąś wariację? Jeśli nie chcesz zrezygnować z diamentu, możesz rozważyć wybór diamentu, ale w kolorze czarnym. W ostatnich latach zyskał on na popularności. Można by rzec, że ma wręcz metaliczny wygląd. Czarny diament występuje rzadko. Symbolizuje miłość, wierność i długowieczność. Dodatkowo w odróżnieniu od białego, dodaje temperamentu i charyzmy. Zaraz po diamencie klienci najczęściej sięgają po szafir. Ma on niezwykłe barwy, począwszy od białej, przez różową, żółtą, a kończąc na niebieskiej. Szafir uznaje się za kamień czystości, prawdy i lojalności. Idealnie nadaje się na pierścionek zaręczynowy. Kolejnym kamieniem jest szmaragd, kojarzony przez wielu z kolorem zielonym. W zależności od tego, z którego miejsca na świecie pochodzi, może mieć różną barwę. Najbardziej pożądany jest szmaragd o dużej przejrzystości. Jako kamień symbolizuje miłość i lojalność. Ze względu na swój kolor uspokaja i wprowadza w stan harmonii. Jest trzecim najczęściej wybieranym kamieniem na pierścionek zaręczynowy, dlatego warto wziąć go również pod uwagę. Ostatnia z propozycji to rubin. Występuje przeważnie w kolorze czerwonym, przez co szczególnie zwraca na siebie uwagę. Kojarzony jest z namiętną miłością, przywiązaniem, a także pasją.

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Najważniejsze jest to, aby pierścionek zaręczynowy czy to nowoczesny, czy też klasyczny, podobał się osobie, która będzie go na co dzień nosiła. Zaręczyny to wyjątkowo ważne wydarzenie zarówno w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Wspomnienie tego dnia pozostaje z człowiekiem do końca życia. Dlatego wybierz biżuterię, która bez słów wyrazi Twoja uczucia do drugiej osoby. Bo poza zdrowiem, miłość jest w życiu najważniejsza. Warto o tym pamiętać.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories