Obrączki ślubne próba 750

Przyjemną dla oka i jeszcze bardziej luksusową alternatywą dla klasycznych modeli pierścionków ślubnych, wykonanych ze złota próby 585, są te, w których zastosowano większy odsetek tego szlachetnego kruszcu. Obrączki próby 750 są pod tym względem naprawdę wyjątkowe, wytworne, eleganckie i budzące powszechny podziw. To modele wybierane przez koneserów piękna, o wysublimowanym guście i jasnym poglądzie na ekskluzywną urodę ślubnej biżuterii. Ta, którą znajdziesz w naszej kolekcji, oczaruje Cię swoją różnorodnością, wygodą noszenia oraz nienagannym wyglądem mimo upływających lat.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Uniwersalne piękno złotych obrączek próby 750

Obrączki złote próby 750 zostały stworzone z myślą o tych, którzy od ślubnej biżuterii chcą czegoś więcej, niż tylko symbolu i pamiątki tego ważnego dnia. To produkty absolutnie wyjątkowe, ponieważ produkowane są z najciekawszych i najbardziej oryginalnych rodzajów złota – nie tylko żółtego, ale również innych, znacznie bardziej unikatowych, jak białe, różowe czy czarne. Obrączki ślubne próba 750 to biżuteria tworzona z 18-karatowego złota, czyli metalu, w którym zawartość czystego złota wynosi aż 75%. Z tego względu jest to bardziej prestiżowa inwestycja niż w jakimkolwiek innym przypadku. Dlatego, jeśli chodzi o obrączki próby 750, cena takich modeli będzie wyższa, niż tych wykonanych z próby o mniejszej zawartości czystego kruszcu. Nie musisz jednak obawiać się większej miękkości wybranego modelu obrączek, ponieważ wszystkie produkty, jakie u nas zamówisz, są objęte naszą dożywotnią, bezpłatną opieką. Dzięki temu każdy model zawsze będzie prezentował się tak dobrze, jak w dniu ślubu.

Nowoczesne czy klasyczne – jakie obrączki wykonuje się ze złota próby 750?

Rodzaj użytego złota ani oznaczenie jego próby nie wpływają na sposób opracowania powierzchni pierścionków, ani na ich indywidualną stylistykę czy artystyczne potraktowanie. Z tego względu obrączki złote sygnowane jako próba 750 mogą nawiązywać formą zarówno do tych o tradycyjnym wyglądzie, jak i do bardzo nowoczesnych, awangardowych i nieco ekstrawaganckich, jak obrączki ślubne kwadratowe czy te należące do jedynej w swoim rodzaju kolekcji obrączek ślubnych nietypowych. Jeśli więc marzysz o półokrągłej obrączce bez żadnych zdobień, wykonanych z żółtej odmiany złota, znajdziesz je zaraz obok propozycji wykonanych z jego różowej odmiany, wysadzanych czarnym brylantami, diamentami czy bezbarwnymi szafirami. Jeśli ponad wszystko cenisz sobie artystyczną awangardę, możesz postawić na komplety obrączek odpowiadających sobie jedynie stylistycznie, poza tym zupełnie odmiennych pod względem kolorystyki czy motywów przewodnich. Złoto próby 750 w naszym sklepie stanowi bazę dla bardzo obszernej części kolekcji ślubnej biżuterii, dlatego mamy pewność, że znajdziesz w niej coś, co Cię zachwyci.

Dlaczego warto wybrać obrączki z naszej pracowni?

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu biżuterii dedykowanej największym wydarzeniom w życiu, w tym doskonałej klasy i jakości obrączek ślubnych próby 750, dostępnych w wielu odmianach, formach, kształtach, zdobionych z bogactwem i rozmachem lub przeciwnie – skromnych i niemal ascetycznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starając się przygotować biżuterię urzekającą, o niepospolitej urodzie i połączeniach, jakich do tej pory w branży jubilerskiej nie można było spotkać. Wszystkie nasze pierścionki oraz obrączki tworzone są z ogromną starannością i dokładnością, zawsze jedynie z najlepszej klasy surowców, w tym z unikatowych kamieni szlachetnych oraz mniej popularnych, ale znacznie bardziej luksusowych i prestiżowych, gatunków złota. Nie ograniczamy się jednak tylko do odtwarzania własnych projektów – na Twoje specjalne życzenie przygotujemy obrączki próby 750 zgodnie z Twoją koncepcją. To najlepsza metoda na zamówienie biżuterii tak wyjątkowej, jak miłość, która Was łączy.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories