Pierścionki zaręczynowe pallad

Wyjątkowe, niespotykane i bezcenne pierścionki zaręczynowe? Pallad jest surowcem, który sprawia, że zaręczynowa biżuteria nabiera zupełnie nowej wartości, dzięki czemu każda kobieta poczuje się wyróżniona, doceniona i kochana.

Wysadzane diamentami i szlachetnymi kamieniami pierścionki z palladu to Twoja gwarancja niezapomnianych zaręczyn, podczas których wyrazisz wszystkie swoje najgłębsze uczucia, nawet bez słów. Oczarujesz ukochaną osobę wyborem najszlachetniejszej biżuterii Diamond Sky. Jeżeli chcesz, możemy zaprojektować pierścionek zaręczynowy z palladu na indywidualne zamówienie, tak aby wybranka Twojego serca otrzymała biżuterię jedyną w swoim rodzaju, uwzględniającą wszelkie jej upodobania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Czym jest pallad i jaka jest biżuteria z niego wykonywana?

Choć pallad nie jest tak popularnym surowcem, to dziś staje się coraz częściej dobrą alternatywą dla złota czy srebra. Pallad jest bowiem jednym z najbardziej szlachetnych metali, jednak złotnikom nie jest on znany od dziś. Przez wielu od zawsze był wykorzystywany w produkcji czystego, szlachetnego, białego złota, ponieważ wśród właściwości palladu znajduje się neutralizowanie ciepłej, żółtej barwy. Dziś pierścionki z palladu stanowią równie elegancki i gustowny oraz drogocenny zamiennik białego złota. Warto również zauważyć, że sam pallad jest metalem szlachetniejszym od srebra, wiodąc prym na równi z platyną i złotem. To między innymi dlatego pierścionki zaręczynowe z niego wykonane charakteryzuje wysoki połysk. W połączenie z diamentami i szlachetnymi kamieniami, pierścionki z palladu to prawdziwe cuda, które zachwycają blichtrem i wyrafinowaniem.

Jakie kamienie najlepiej pasują do palladu?

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jakie kamienie szlachetne najlepiej sprawdzą się w połączeniu z palladem. Nie ma też żadnych reguł czy przeciwwskazań natury fizycznej, czy chemicznej, aby danych kamieni nie łączyć z wybranym surowcem. W ofercie Diamond Sky znajdziesz pierścionki zaręczynowe, w których pallad został połączony z szafirami w różnych odcieniach, brylantami, rubinami, szmaragdami, topazami, czyż tanzanitem. Wyjątkowo oszałamiające połączenie stanowi pallad z czarnymi diamentami. Taki pierścionek zaręczynowy to kwintesencja elegancji i intrygującej, aczkolwiek wysublimowanej elegancji.

Jednak, co najważniejsze, sam możesz zdecydować jaki pierścionek z palladu będzie tym jedynym i wyjątkowym dla bliskiej Ci osoby. I tutaj ogranicza Cię już tylko niebo, ponieważ w ofercie naszych usług istnieje także możliwość wykonania biżuterii na specjalne zamówienie, według Twojego, indywidualnego projektu. Możesz samodzielnie wybrać kolor kamienia dopasowując go tym samym do upodobań bliskiej Ci osoby. Takie pierścionki z palladu to nie tylko wyjątkowa biżuteria zaręczynowa. To niepowtarzalny, osobisty prezent na wiele ważnych okazji, dla osoby, która ma w Twoim sercu szczególne miejsce.

Niepowtarzalne piękno i najwyższa jakość biżuterii

Pierścionki z palladu dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim inwestycja w uczucia. Dlatego oferujemy Ci dożywotnią gwarancję opieki nad nimi. W ramach tej usługi znajdują się: czyszczenie kamienia ultradźwiękami, odświeżanie palladu (ponowne matowienie lub polerowanie). Oddanie delikatnej i szlachetnej biżuterii w ręce specjalistów jest zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem, aniżeli poddawanie jej domowym zabiegom czyszczącym. Pierścionki zaręczynowe palladowe są co prawda wyjątkowo wytrzymałe na szereg czynników zewnętrznych oraz chemicznych, jednak często powtarzana i niewłaściwa ich pielęgnacja może sprawić, iż stracą one nieco swojego pierwotnego piękna.

A piękno to jest naprawdę urzekające i to niezależnie od stylu, jaki preferuje Twoja narzeczona, czy bliska Ci osoba. W naszej podstawowej ofercie znajdują się bowiem zarówno projekty delikatne i romantyczne, jak i również nowoczesne pierścionki z palladu dla kobiet pewnych siebie, lubiących się wyróżniać, czy preferujących biżuterię mocno rzucającą się w oczy. Zapraszamy!

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Close
Categories