Obrączki ślubne Szafir

Ślub to w opinii wielu osób jeden z najważniejszych dni życia. Pamiątką, a jednocześnie symbolem i dowodem zawarcia związku małżeńskiego są obrączki. Wybór konkretnych modeli jest więc bardzo istotny. W niniejszej kategorii prezentujemy obrączki ślubne z szafirem, które zachwycają wzornictwem oraz jakością wykonania.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Obrączki ślubne szafir – sklep internetowy

Moment zaślubin jest bardzo ekscytującą i podniosłą chwilą, dlatego warto, żeby pamiątką z tego wydarzenia były piękne obrączki. W naszym sklepie można liczyć na zróżnicowaną ofertę – zarówno pod względem wzornictwa, jak i materiału wykonania – w produkcji obrączek używamy białe złoto, różowe złoto, czarne złoto i oczywiście tradycyjne złoto żółte, a do tego ekskluzywne kamienie szlachetne.

W naszej ofercie można znaleźć klasyczne obrączki ślubne, czyli modele o prostym wzornictwie. Takie egzemplarze są najbardziej uniwersalne, jednak Pary Młode coraz częściej wybierają ciekawsze wzornictwo, na przykład dotyczące orientalnych zdobień czy stosowania dodatków w postaci wspomnianych kamieni szlachetnych. Dzięki temu obrączka będzie bardziej się wyróżniać, a także przyciągać uwagę. Niezależnie od wyboru, u nas można liczyć na wysoką jakość wykonania.

Obrączki ślubne z szafirem

Obrączki z szafirem to bardzo interesujące rozwiązanie, ponieważ niebieski kamień szlachetny doskonale komponuje się ze złotem w każdym kolorze. Pierścionki znajdujące się w tej kategorii są zdobione szafirami o różnorodnych kompozycjach. Nieraz dodatkowo występują w towarzystwie diamentów i innych kamieni. Tworząc biżuterię ślubną zawsze przykładamy wagę do jakości wykonania – w końcu obrączki z szafirem to pamiątka na całe życie, która będzie w większości przypadków noszona każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że kupując u nas każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie i swojej drugiej połówki.

Obrączki ślubne z szafirem to są wykonywane przez fachowców, mistrzów w swoim fachu. Do ich produkcji stosuje się metale szlachetne wysokiej próby. Biżuteria kupowana w naszym sklepie internetowym posiada certyfikaty jakości.

Co ciekawe, zwyczaj wręczania sobie obrączek przez zakochanych jest na świecie obecny od lat. Tradycja wywodzi się ze starożytnego Rzymu, w którym pary wręczały sobie okrągłe pierścienie – koło nie ma początku i końca, dlatego jest symbolem nieskończonej miłości pary. Warto wspomnieć, że przez długi czas obrączki nosiły tylko kobiety. Dopiero z czasem również mężowie zaczęli je nosić, a tradycja rozprzestrzeniła się na cały świat.

W naszej ofercie znajdują się również pierścionki zaręczynowe, kolczyki i bransoletki, które zawsze łączy wysoka jakość. Zatrudniamy ekspertów, dlatego możemy również podpowiedzieć, jaki model obrączki warto wybrać. Nasze obrączki mogą posiadać również grawer – Pary Młode często zapisują swoje imiona oraz datę ceremonii ślubnej, jednak zostawiamy dowolność w tym aspekcie. Zapraszamy do współpracy!

Close Mój koszyk
Close Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Close
Close
Categories