Pierścionki zaręczynowe Tanzanit

W życiu dwojga ludzi, którzy są ze sobą związani uczuciem, a także żyją razem, nadchodzi moment, w którym zostaje podjęta decyzja o sformalizowaniu związku w postaci zawarcia małżeństwa. Zanim jednak para stanie na ślubnym kobiercu, przed podjęciem wszelkich działań związanych z tym wspaniałym wydarzeniem, zazwyczaj ma miejsce jeszcze inne, równie ważne – mowa oczywiście o zaręczynach. To specjalna okazja, podczas której mężczyzna lub kobieta wyraża swoją miłość drugiej połówce i oświadcza jej, że chce spędzić z nią resztę swoich dni. Przyjęło się, że symbolem zaręczyn jest pierścionek, najczęściej wręczany kobiecie przez mężczyznę. Biorąc pod uwagę, jak ważna jest to chwila, warto dołożyć wszelkich starań do tego, aby ten wyjątkowy element biżuterii był jak najbardziej widowiskowy. Warto wybrać piękny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, a przede wszystkim trwały model – będzie on bowiem razem z obrączką symbolizował więź, która łączy dwie osoby. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi przykładanej do ozdoby na tę okazję – zajmujemy się wytwarzaniem i sprzedażą wysokiej jakości biżuterii, w tym wyjątkowych zaręczynowych pierścionków z tanzanitem, które można znaleźć na tej podstronie naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Piękne pierścionki zaręczynowe z tanzanitem

W tej kategorii w naszym sklepie internetowym można znaleźć różnego rodzaju pierścionki zaręczynowe z tanzanitem. W ofercie widnieją zarówno warianty skromne, klasyczne, a zarazem bardzo eleganckie czy delikatne, jak i większe, dodatkowo zdobione, bardziej nowoczesne, a niekiedy posiadające więcej niż jeden kamień. Modele są tworzone w różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli chodzi o kruszce, z których wykonane są nasze pierścionki, to do wyboru oddajemy warianty zrobione z białego, czarnego, dwukolorowego (tzw. two-tone), różowego oraz klasycznego żółtego złota, a także palladu. Wszystkie wymienione kruszce posiadają próbę 585. W zdecydowanej większości modeli dostępnych na tej stronie kamieniem centralnym jest tanzanit, czyli odmiana zoisytu wyróżniająca się dominacją odcieni koloru niebieskiego. W niektórych wariantach towarzyszą mu także diamenty i czarne brylanty, które pięknie dopełniają całość tego wyjątkowego elementu biżuterii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości biżuterię zaręczynową i nie tylko. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę, a także umiejętności, które umożliwiają nam wykonywanie absolutnie wyjątkowych pierścionków, jakich próżno szukać w innych miejscach. Od początku działalności dbamy, aby każdy, kto nas odwiedzi, mógł znaleźć u nas idealną propozycję dla siebie. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był bogaty w różnego rodzaju modele biżuterii.

Osoby, które dokonały już u nas zakupu, chwalą w swoich opiniach wysoką jakość produktów, dobre ceny i błyskawiczną wysyłkę.

Czym wyróżniają się pierścionki zaręczynowe z tanzanitem od Diamond Sky?

Projektując naszą luksusową biżuterię, zależy nam zawsze na wykorzystaniu potencjału drzemiącego w najrzadszych kamieniach szlachetnych i ich oryginalnym połączeniu w spójną całość z najlepszymi gatunkowo kruszcami: różnokolorowym złotem, palladem czy platyną. W ofercie posiadamy gotowe pierścionki zaręczynowe z tanzanitem, możesz jednak samodzielnie przygotować projekt wymarzonego pierścionka, który zrealizujemy w oparciu o Twoje wytyczne. Sam zadecydujesz o jego kształcie, każdym wykorzystanym surowcu i kamieniu, określając jego klasę, wielkość czy kolor. Zakupy w naszej pracowni jubilerskiej to również niebywała okazja, aby zamówić do pierścionka parę w postaci obrączki ślubnej, która będzie zdobiona w analogiczny sposób i dopasowana pod względem wysokości tak, by zapewniała pełną wygodę podczas codziennego użytkowania.

Jakie są zalety wyboru pierścionków z tanzanitem w Diamond Sky?

Naszymi mocnymi stronami są kunszt i precyzja, w tym ostatnim przypadku przejawiająca się również w umiejętności doskonałego dopasowania rozmiaru pierścionka zaręczynowego z tanzanitem do wielkości palca. Wszystko za sprawą wykorzystania w projektowaniu średnicy wewnętrznej – dzięki niej dokładność pomiaru wynosi nawet 0,1 mm. Nie martw się jednak, jeśli biżuteria wymaga korekty – do 30 dni od chwili zakupu możesz dokonać jej zupełnie za darmo.

Jak dbać o pierścionki z tanzanitem kupione w Diamond Sky?

Jako eksperci, od lat związani z branżą jubilerską, mamy wiedzę pozwalającą nam doskonale zadbać o niezmieniony wygląd zakupionej przez Ciebie biżuterii. Tym samym możemy zaproponować Ci w ramach podziękowania za zaufanie dożywotnią opiekę nad nimi w postaci regularnego, profesjonalnego oczyszczania. Składa się na nie polerowanie i matowienie powierzchni metali szlachetnych, rodowanie złota i stosowanie ultradźwięków do delikatnego czyszczenia kamieni osadzonych w pierścionkach zaręczynowych z tanzanitem.

Na jakie okazje szczególnie polecane są pierścionki z tanzanitem?

Tak wyjątkowy pierścionek sprawdzi się przede wszystkim jako pierścionek zaręczynowy, tanzanit umieszczony w nim ma sugerować szczęśliwe pożycie małżeńskie, pełne bogactwa i szczęścia. Takie samo życzenie, wypowiedziane w formie luksusowej biżuterii, można wypowiedzieć przy dowolnej innej okazji – rocznicy, urodzin czy w formie gwiazdkowego prezentu albo podziękowania.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories