Obrączki ślubne kwadratowe

W modzie ślubnej awangarda wkroczyła z pełnym rozmachem i rozsiadła się wygodnie w pierwszych rzędach, dzięki czemu mogły zdobyć popularność nietypowe, unikatowe obrączki ślubne kwadratowe. To biżuteria wyjątkowa, przygotowywana na potrzeby najbardziej wymagających, bezkompromisowych ludzi, ceniących sobie we wszystkim własne podejście do życia i mających wysublimowany gust, jeśli chodzi o sztukę jubilerską. Tak intrygującej biżuterii ślubnej nie mogło zabraknąć również w naszym sklepie, dlatego zadbaliśmy o przygotowanie modeli przyciągających wzrok swoim kunsztem i precyzyjnym opracowaniem oraz niezmiennie doskonałą jakością.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Tradycja w nowoczesnej odsłonie

Kwadratowe obrączki to bardzo udana i estetyczna alternatywa dla klasycznych, okrągłych lub półokrągłych modeli. Ich nieco masywna konstrukcja i zwykle większy rozmiar sprawiają, że są znacznie lepiej widoczne na dłoniach, stając się tym samym nie tylko pamiątką ceremonii ślubnej, ale również niepowtarzalną ozdobą, którą z powodzeniem można komponować z innymi, ulubionymi dodatkami biżuteryjnymi. Ich jakość wykonania oraz najlepszej klasy materiały są ich dodatkowym atutem, dzięki któremu możesz cieszyć się znakomitym wyglądem biżuterii i wygodą przez długie lata.

Obrączki kwadratowe, mimo swojego kształtu, nie muszą oznaczać minimalistycznego opracowania powierzchni i niewielkiej ilości ozdób. Wręcz przeciwnie – ich nieco większe lico pobudza kreatywność i daje ogromne pole do popisu dla naszych najzdolniejszych jubilerów i ich wyobraźni. Znajdziesz tu modele od najskromniejszych, zdobionych jedynie za pomocą faktury, po modele, których nie powstydziliby się nosić królowie, bogato przyozdobione wieńcem najlepszych kamieni szlachetnych, o perfekcyjnej czystości.

Propozycje kwadratowych obrączek w naszej kolekcji

Unikatowe obrączki ślubne kwadratowe to część biżuterii, należąca do kolekcji obrączek ślubnych nowoczesnych, intrygujących swoją formą i ekskluzywnością, doskonałych w formie, jak i pod względem zastosowanych materiałów. Najlepsi spośród naszych jubilerów zaprojektowali całą gamę bardzo różnorodnych pierścionków, pozwalających zaspokoić nawet bardzo odmienne gusta.

Wśród naszych propozycji znalazły się między innymi obrączki ze wzorem powtarzającym się na każdym pierścionku jak Niezwykłe piękno z czarnego złota, obrączki różniące się kolorem zastosowanych kamieni, jak w przypadku Piękna w klasyce, ale też różniące się między sobą rodzajem i kolorem kruszcu, jak w modelu Dopasowani przez gwiazdy, a nawet samym kształtem, jak w przypadku jednego z naszych najciekawszych egzemplarzy – modelu Korona. Każdy projekt został przemyślany i zaprojektowany w taki sposób, by sprawiać radość z noszenia go na palcu każdego dnia. Każdy wyróżnia się też jakością, w tym precyzją i detalicznym opracowaniem powierzchni oraz bardzo komfortowym w noszeniu sposobem wyprofilowania wewnętrznego. Dzięki temu proponowane przez naszą pracownię obrączki kwadratowe stają się najlepszymi przyjaciółmi nowożeńców.

Dlaczego warto sięgnąć po kwadratowe obrączki od Diamond Sky?

W Diamond Sky liczą się dla nas jakość, precyzja i emocje, jakie są związane z naszymi produktami. Dlatego każdy z przygotowanych przez nas modeli jest wyjątkowy, odpowiedni do celebrowania tych najważniejszych chwil w życiu dwojga ludzi. Do przygotowania kwadratowych obrączek zawsze wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej klasy – czarne, żółte, różowe oraz białe złoto różnych prób, dopasowanych każdorazowo do konkretnego modelu oraz najznakomitsze kamienie szlachetne – brylanty, w tym czarne brylanty, diamenty o różnej średnicy i czystości oraz inne. Jeśli dodać do tego wyjątkowe, wyszukane formy zestawione z bardzo skromnymi i delikatnymi propozycjami, to masz do wyboru dosłownie wszystko, czego można chcieć w biżuterii ślubnej. Obrączki kwadratowe to moda, która na dobre weszła do kanonu ślubnego i swoją estetyką i elegancją zaskarbia sobie kolejnych zwolenników. W tym względzie szczególnie zaś warto uwzględnić właśnie naszą kolekcję, ponieważ wszystkie obrączki, jakie Ci oferujemy, będą pod naszą opieką przez cały czas, kiedy Ty będziesz cieszyć się życiem we dwoje i doskonałą biżuterią, która o tym niezmiennie przypomina.

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories