Obrączki ślubne do 3000zł

Wiele młodych par, decydując się na wstąpienie w związek małżeński, stawia na ponadczasowe, klasyczne rozwiązania. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę obrączek ślubnych do 3000 zł, w przypadku której atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością kruszcu i precyzją wykonania.

Czytaj więcej…

Wyjątkowe obrączki ślubne do 3000 zł tylko w Diamond Sky

W Diamond Sky jesteśmy znani z nietuzinkowych rozwiązań, wyróżniających się swoją oryginalnością. Nie inaczej dzieje się w przypadku naszych obrączek ślubnych do 3000 zł, które – choć wpisują się w tradycję – noszą w sobie ducha nowoczesności. Manifestuje się on przede wszystkim w szerokiej ofercie najwyższej jakości kruszców, minimalistycznych opcjach żłobień oraz faktur, a także zróżnicowanym kształcie i szerokości pierścionków.

Wszystkie obrączki ślubne do 3000 zł wykonujemy ze złota doskonałej próby 585 w różnych wersjach kolorystycznych – żółtej, białej, a nawet różowej i czarnej. Dzięki temu każda para zyskuje możliwość personalizacji swoich obrączek nawet w klasycznym wydaniu, co czyni je jeszcze wyjątkowymi. Pierścionki prezentują się elegancko, a ich siła drzemie w minimalizmie, który kojarzy się z trwałością, żywotnością i nieprzemijalnością. Wierzymy, że będą stanowiły doskonały wyraz nierozerwalnej więzi łączącej małżonków.

Obrączki ślubne do 3000 zł z soczewką – niebanalna estetyka i wysoki komfort

Wszystkie oferowane przez nas obrączki ślubne do 3000 zł, zarówno damskie, jak i męskie, posiadają soczewkę. Tego typu biżuteria noszona jest na co dzień, jako że nierozerwalnie wiąże się z jedną z najważniejszych sfer naszego życia. Z tego względu niezwykle ważny aspekt stanowi komfort ich noszenia. Soczewka to wyżłobienie znajdujące się po wewnętrznej stronie pierścionka, które niesie za sobą szereg niewątpliwych zalet.

Soczewka przede wszystkim ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a zarazem zmniejsza ryzyko uszkodzenia skóry. Mniejsza powierzchnia styku z palcem pozwala na jej oddychanie, dzięki czemu unikamy odparzeń czy otarć. Z tego względu obrączki ślubne do 3000 zł z soczewką stanowią doskonały wybór szczególnie dla osób posiadających wrażliwą skórę, skłonność do puchnięcia palców czy nieprzyzwyczajonych do noszenia pierścionków. Z korzyści płynących z zastosowania tego rozwiązania czerpać będzie jednak każda para.

Możliwość wykonania graweru na obrączkach ślubnych do 3000 zł

Wiemy, że dla wielu par spersonalizowanie obrączek jest niezwykle ważne i doskonale to rozumiemy. Dlatego wychodzimy takiej potrzebie naprzeciw, oferując możliwość wykonania na nich graweru. Imiona, data, wyznanie czy symbole serc i nieskończoności – takie opcje najczęściej wybierają nasi klienci, jednak chętnie spełnimy również niestandardowe życzenia. Ponadto istnieje możliwość wyboru rodzaju czcionki. Wykonanie graweru na obrączkach

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com
Close Mój koszyk
Close Ulubione
Ostatnio oglądane Close
Close

Close
Categories