Obrączki ślubne do 3000zł

Wiele młodych par, decydując się na wstąpienie w związek małżeński, stawia na ponadczasowe, klasyczne rozwiązania. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę obrączek ślubnych do 3000 zł, w przypadku której atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością kruszcu i precyzją wykonania.

  • Filtry
  • Sortuj wg:
    ...
diamondsky.pl Reviews with ekomi-pl.com

Wyjątkowe obrączki ślubne do 3000 zł tylko w Diamond Sky

W Diamond Sky jesteśmy znani z nietuzinkowych rozwiązań, wyróżniających się swoją oryginalnością. Nie inaczej dzieje się w przypadku naszych obrączek ślubnych do 3000 zł, które – choć wpisują się w tradycję – noszą w sobie ducha nowoczesności. Manifestuje się on przede wszystkim w szerokiej ofercie najwyższej jakości kruszców, minimalistycznych opcjach żłobień oraz faktur, a także zróżnicowanym kształcie i szerokości pierścionków.

Wszystkie obrączki ślubne do 3000 zł wykonujemy ze złota doskonałej próby 585 w różnych wersjach kolorystycznych – żółtej, białej, a nawet różowej i czarnej. Dzięki temu każda para zyskuje możliwość personalizacji swoich obrączek nawet w klasycznym wydaniu, co czyni je jeszcze wyjątkowymi. Pierścionki prezentują się elegancko, a ich siła drzemie w minimalizmie, który kojarzy się z trwałością, żywotnością i nieprzemijalnością. Wierzymy, że będą stanowiły doskonały wyraz nierozerwalnej więzi łączącej małżonków.

Obrączki ślubne do 3000 zł z soczewką – niebanalna estetyka i wysoki komfort

Wszystkie oferowane przez nas obrączki ślubne do 3000 zł, zarówno damskie, jak i męskie, posiadają soczewkę. Tego typu biżuteria noszona jest na co dzień, jako że nierozerwalnie wiąże się z jedną z najważniejszych sfer naszego życia. Z tego względu niezwykle ważny aspekt stanowi komfort ich noszenia. Soczewka to wyżłobienie znajdujące się po wewnętrznej stronie pierścionka, które niesie za sobą szereg niewątpliwych zalet.

Soczewka przede wszystkim ułatwia zakładanie i zdejmowanie, a zarazem zmniejsza ryzyko uszkodzenia skóry. Mniejsza powierzchnia styku z palcem pozwala na jej oddychanie, dzięki czemu unikamy odparzeń czy otarć. Z tego względu obrączki ślubne do 3000 zł z soczewką stanowią doskonały wybór szczególnie dla osób posiadających wrażliwą skórę, skłonność do puchnięcia palców czy nieprzyzwyczajonych do noszenia pierścionków. Z korzyści płynących z zastosowania tego rozwiązania czerpać będzie jednak każda para.

Możliwość wykonania graweru na obrączkach ślubnych do 3000 zł

Wiemy, że dla wielu par spersonalizowanie obrączek jest niezwykle ważne i doskonale to rozumiemy. Dlatego wychodzimy takiej potrzebie naprzeciw, oferując możliwość wykonania na nich graweru. Imiona, data, wyznanie czy symbole serc i nieskończoności – takie opcje najczęściej wybierają nasi klienci, jednak chętnie spełnimy również niestandardowe życzenia. Ponadto istnieje możliwość wyboru rodzaju czcionki. Wykonanie graweru na obrączkach

Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories