Black Friday – Święto promocji i rabatów

Black Friday - Czarny Piątek

Wielkimi krokami zbliża się największe święto wyprzedaży. Black Friday, bo to o nim mowa co roku odbywa się w ostatni piątek listopada. W tym roku wypada 26 listopada i to wtedy będziemy mogli dać się porwać zakupowemu szaleństwu. Jednak to jeszcze nie koniec, zaraz po piątku czeka nas Cyber Monday, czyli kolejny dzień niezwykłych promocji. Czym się różnią te dwa zakupowe święta?

Cyber Monday - co to takiego?

Cyber Monday czyli Cyber Poniedziałek to kolejna wyprzedażowa tradycja, która ma swój początek w Stanach Zjednoczonych. Odbywa się w poniedziałek zaraz po czarnym piątku, ale dotyczy głównie zakupów internetowych. W tym roku Cyber Monday przypada na 29 listopada i będzie trwał do północy.

Black Friday a Cyber Monday?

Utarło się przekonanie, że Black Friday dotyczy sklepów stacjonarnych, natomiast Cyber Monday sklepów internetowych. W rzeczywistości jednak ta granica się zaciera i na wyprzedaże możemy liczyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Obydwa dni cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego okres promocji jest wydłużany i może trwać nawet cały tydzień.

Czy można upolować okazje w Black Friday i Cyber Monday?

Oczywiście, wiele firm proponuje naprawdę okazyjne ceny produktów. Można kupić wiele ciekawych artykułów np. ubrania, obuwie, sprzęt rtv, agd, biżuterię. Pamiętajmy jednak, żeby zakupy robić z głową i nie zapomnieć o zdrowym rozsądku. Zanim kupisz cokolwiek przemyśl, czy na pewno jest ci to potrzebne. Pamiętaj również o swoich prawach, które masz jako konsument.

Black Friday - co to takiego?

Black Friday to w tłumaczeniu na język polski Czarny Piątek. Ta zakupowa tradycja wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i otwiera przedświąteczny sezon zakupowy. Odbywa się zawsze w ostatni piątek listopada, zaraz po Święcie Dziękczynienia. W tym czasie sklepy oferują niezwykle atrakcyjne zniżki i promocje. Jest to doskonała okazja, aby kupić produkty ulubionych marek w dużo niższych cenach i zaopatrzyć się na przykład w prezenty świąteczne.

Walentynki – Święto Zakochanych
Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?
Mój koszyk
Ulubione
Ostatnio oglądane
Produkty do porównania (0 Produktów)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories